sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA-  840 810 810

Zavřít X

Podívejte se na nová videa:

Zahradní domky s omítkou

1302383572 img 2033

 

Proč byste měli bít na zahradě zahradní domek?

Do garáže se dá odložit ledasco, od hrablí, kladiv až po pytle s hlínou na nový záhon… Jenže kdo se v tom má po čase vyznat, když se tentýž prosto používá k parkování auta, ale i jako dílna a sklad současně? Nikdo. Proto uděláte nejlépe, když se rozhodnete tomuto chaosu předejít a vyčleníte pro nářadí, materiál a zahradní náčiní i techniku vlastní prostor. Zahradní domek, kde vše snadno a přehledně uspořádáte. Zdlouhavé hledání skončí, vše bude po ruce a na svém místě.

Pro objednávku navštivte e-shop www.hobbytec.cz

Plechové zahradní domky s omítkou

Plechové zahradní domky s omítkou v barvě z nabídky podle vlastního výběru zaujmou moderním, elegantním designem, jenž se perfektně hodí do každé zahrady a esteticky ji doplní. V sortimentu najdete malé i středně velké zahradní domky s plochou nebo sedlovou střechou a jednokřídlými či dvoukřídlými dveřmi. Navíc se dá doplnit o přídavný přístřešek, pod nějž lze umístit lavičku nebo jej využít úschově kola, dřeva a podobně. Takže si snadno vyberete takový, který svým vzhledem i dispozicemi přesně odpovídá velikosti samotné zahrady či vašim nárokům na úložný prostor.Každý zahradní domek je ošetřený kvalitním zinkování, které zaručuje vysokou odolnost vůči klimatickým vlivům a zákeřné korozi. Výsledkem jsou nulové nároky na údržbu, maximální životnost a dlouhotrvající krásný vzhled.

Výhodou je rovněž jednoduchá konstrukce, umožňující rychlou kompletaci stěnových i střešních prvků a stejně nenáročnou demontáž, případně přímo přesun domku na jiné místo. Šikovnější kutil navíc dokáže plechový zahradní domek s omítkou úspěšně sestavit i svépomocí. Stejně tak ale můžete nechat montáž úplně na nás. 

Video výrobce zahradních domků

Objednejte si plechový zahradní domek s omítkou, získejte přehled a ochraňte své nářadí, materiál, zahradní náčiní nebo sekačku před nepřízní počasí i krádeží - navštivte e-shop.

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.

foto

Fotogalerie zahradních domků s omítkou

ceník

katalog 2014 74

katalog 2014 75

montáž

Video montáže zahradních domků s omítkou

doprava

 

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | E-shop zahradní domkyLevné garáže | Hliníkové zastřešení terasy | Hliníkové zastřešení parkovacího místa | Zimní zahrady | Zámková dlažba | Skleníky | Zastřešení vchodu | Mobilní domy | Alu pergoly | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l